Aktualności!!!

 

~ PREMIERA NOWEGO WIELOETAPOWEGO

PROJEKTU pod nazwą       NOVOFORMA 

 

 

Nowości

~BŁĘKITNA LAGUNA~

Zapraszamy serdecznie wszystkich nad Błękitną Lagunę - kąpielisko nieopodal naszych inwestycji już działa. Woda została przebadana i pozytywnie zaopiniowana przez Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Miejsce jest strzeżone przez ratowników i oznaczone bojami, gdzie widniej podział na 3 strefy: brodzik dla dzieci, strefa dla nieumiejących pływać oraz strefa dla pływających.

Plaża wysypana jest piaskiem. W niedalekiej przyszłości ma powstać pomost oraz punkt gastronomiczny.

 

 

~Burmistrz Siechnic z wizytą u Prezydenta Andrzeja Dudy~

27.04.2017r W Pałacu Prezydenckim w Warszawie , burmistrz Gminy Siechnic odebrał nagrodę od Prezydenta RP Polski "Lider dostępności" przyznaną gminie w kategorii przestrzeń publiczna dla ratusza i placu miejskiego w Siechnicach za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń publiczną w Polsce. Należy podkreślić, że nagrodzone pozostałe miasta to Warszawa, Kraków, Katowice. Co dodatkowo pokazuje jak wielkim dokonaniem Gminy jest zdobycie tej nagrody.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wręczenia nagród w Pałacu Prezydenckim pod linkiem
LINK

 

~TARGI MIESZKANIOWE - KONKURS~

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie na hasło reklamowe promujące naszą nową inwestycję o nazwie NovoForma.

Bony do Salonu Urody "Magda" w Siechnicach zgarniają:

 

I miejsce: Kikut Daniel hasło: Nova Forma Twojego Życia

II miejsce: Błażej Telążka hasło: Budujemy Twoje Szczęście

III miejsce: Klaudia Wabnic hasło: Z myślą o przyszłości

 

 

 

~BAL SPORTOWCA~

Miło nam poinformować, że firma Format Deweloper była sponsorem i jednocześnie organizatorem Balu Sportowca, który odbył się 14.01.2017r w Hotelu Oławian w Oławie.

Klub KTF Oława to jedna ze spółek należących do Grupy Format.

Bal był zwieńczeniem sezonu rozgrywek roku 2016 i inauguracją rozpoczęcia budowy Hali Sportowej. To pierwsze tak duże wydarzenie w tym kręgu. W balu wzięło udział blisko 150 osób. Oprócz doskonałej zabawy tanecznej i konkursów sportowych odbyły się również wywiady z gośćmi specjalnymi tj. Alicją Tchórz- multimedalistką i olimpijką w pływaniu, Kariną Wojewodą - obiecującą, młodą tenisistką, Krzysztofem Trybulskim - redaktorem sportowym gazety oławskiej i Przemysławem Skwarkiem - głównym projektantem obiektu.

Impreza trwała do białego rana. Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

 

  

  

  

  

  

   

 

 

~GRUPA FORMAT~

Poniżej mamy przyjemność przedstawić graf prezentujący rozwój naszej firmy.

 

 

~REFERENCJE~

 

 

~NOMINACJA~

Pragniemy poinformować, że dnia 01.08.2016r otrzymaliśmy nominację do

GODŁA LIDERÓW BRANŻY BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWEJ w Polsce. Dziękujemy :)

 

 

 

~RIO~

Nasza podopieczna Alicja Tchórz bierze udział w Olimpiadzie w RIO.

Trzymajmy za nią kciuki.

Wszystkie bieżące informacje o startach można znaleźć na fun page Alicji:

https://www.facebook.com/alicjatchorz

oraz na stronie www.alicjatchorz.pl

 

 

 

 

~CERTYFIKAT UCZCIWY PRZEDSIĘBIORCA~

 

 

 

~MIESZKANIE ROKU~

Dziękujemy za docenienie kolejnej naszej inwestycji - tym razem Patio Włościańska i nadanie jej tytułu w ramach ogólnopolskiego plebiscytu  "Mieszkanie Roku 2014/2015"

 

 

 

~GMINA SIECHNICE NA 6 MIEJSCU W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU MIESIĘCZNIKA "FORBES"~

Gmina Siechnice znalazła się na 6 miejscu w rankingu MIAST ATRAKCYJNYCH DLA BIZNESU w kategorii miast i gmin do 50 tysięcy mieszkańców.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Gminy...

 

~TARGI MIESZKAŃ~

Miło nam poinformować, że podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się 7-8 marca 2015r W Hali Stulecia firma Format Deweloper Sp. z o.o. zdobyła III nagrodę za Najlepsze Stoisko i Obsługę Targową. Wszystkim klientom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do odwiedzenia inwestycji.

 

   

 

~WOJNA DOMOWA 2014~

Miło nam poinformować, że inwestycja CAMPANILA zdobyła tytuł INWESTYCJI ROKU 2014 i zajęła III miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w organizowanym przez serwis otoDom.pl ogólnopolskim konkursie pt. "Wojna Domowa". Tytuł Inwestycji Roku został przyznany przez Internautów w trybie głosowania. Dziękujemy.

Cały raport znajdą Państwo pod linkiem

http://wojnadomowa.otodom.pl/zwyciezcy

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.format.wroclaw.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ